Sale
Moda Lato Nike Magista Obra II SG Pomarańczowy Biały Czarny Volt

Moda Lato Nike Magista Obra II SG Pomarańczowy Biały Czarny Volt

Kod produktu: 33757389
Dostępność: W magazynie
PLN318.00 PLN258.26
Ilość:  

Dostępne opcje


* Size:

GRAJ SZYBKO. MYŚL SZYBKO.

Zapewniając natychmiastowe połączenie od buta do mózgu, nowa generacja Nike Magista II przenosi kreatywność na nowy poziom. Zaprojektowany dla inteligentnych rozgrywających, takich jak Andrés Iniesta, Christian Eriksen i Sergio Busquets, widzą przepustki, których inni nie widzą i mają na celu organizowania ataków na przeciwników.

DOPASOWANIE

Aby dopasować się do kształtu i wyczucia, Magista II Opus ma kangurzą i siateczkową cholewkę, która dopasowuje się do naturalnego kształtu stopy, zapewniając miękkie i adaptacyjne dopasowanie.

Aby zapewnić bezpieczne blokowanie, hybrydowa konstrukcja języka Magista stabilizuje stopę w miejscu, aby poprawić dopasowanie i wygodę.

DOTYK

Dla czystego pierwszego dotknięcia cholewka Kangurza oferuje strategicznie rozmieszczone obszary 3D po bokach bocznym i środkowym dla manipulacji wszystkimi piłkami. Aplikacja technologii Nike ACC (All Condition Control) jest dodana do cholewki, aby zapewnić optymalne wyczucie piłki zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach pogodowych.

TRAKCJA

Lżejsza niż poprzednia wersja, stopa Magisty ma redukcję Pebax w miejsce nylonowego podwozia, co zmniejszyło całkowitą wagę płyty z 85 g do 62 g. Redukcja ta pozwala stopie zbliżyć się do ziemi, co oznacza lepsze wyczucie podczas zmiany kierunku.

Wzór kołków wykorzystywany w Magista został stworzony przy użyciu metody Fine Element Analysis (FEA), która jest skomputeryzowaną metodą, która produkuje dane do zaprojektowania podeszwy idealnej do trakcji rotacyjnej na miękkich powierzchniach podłoża.